La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 901 Culés

konto usunięte

3

Jak myślicie jeśli Polska przegra baraże to znowu wymienią trenera? Dla mnie np to jest już totalnie niepotrzebne i to w głowach piłkarzy jest kompromitacja a nie w trenerze. Nie przepadam za Probierzem ale przynajmniej próbuje z nowymi nazwiskami. Tam potrzebny jest dobry psycholog a nie trener bo im brakuje pewności siebie.

1

@Emhyr Jeszcze nigdy nie bylo mi to tak obojetne jak teraz.

konto usunięte

2

@JimMorrisonFCB Mi to już jest obojętne od kilku lat ale zastanawiam się kiedy zrozumieją że to nie wina trenera tylko głów zawodników którzy w klubie grają dobrze a na kadrze kilka poziomów niżej

1

@Emhyr Niech zatrudnią solidnego psychologa sportowego, bo mentalność u naszych kopaczy jest papierowa.

3

@Emhyr Tutaj to nie trener jest problemem...te zdanie jest już powtarzane od mniej więcej kilkunastu miesięcy i dalej ta reprezentacja jest w kółku beznadziei.Mołdawianie czy inne podobne nacje jakoś potrafią wyjść na te boisko i wyszarpywać kolejne punkty,My mamy w tym czasie problemy mentalne...

1

@Emhyr Oby nie, bo to jest już irytujące. Jeśli zawodnicy wychodzą przestraszeni na mecz z Mołdawią (przy całym szacunku do Mołdawii) na własnym stadionie, nie potrafią wymienić kilku podań bez straty i jedyne co robią to lagi na Lewego (podczas tego zgrupowania z powodu nieobecności Roberta były to podania do Zielińskiego), bo sami boją się przeprowadzić jakąś ofensywną akcję i dzieje się tak u kolejnego już trenera, to znaczy że problem jest z zawodnikami.
Do tego oni sami siebie deprecjonują, że my nie będziemy grać pięknie w piłkę (i nie będziemy, zgadzam się z tym i nie mam z tym problemu, problem jest w tym, że my nie mamy żadnego stylu), tworzona jest narracja, że są "niekochani", do tego afera premiowa, brak osobowości w kadrze itd., i tworzy się negatywna bańka.

0

@Worny U naszych reprezentantów jak przychodzi grać pod presją wyniku i rywala to pożal się Boże...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?