La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

4

Trzymajcie mnie xd

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że komisja odwoławcza RFEF zmniejszyła zawieszenie dla Nacho Fernándeza z Realu Madryt z trzech do dwóch meczów po tym, jak otrzymał czerwoną kartkę w meczu z Gironą. Decyzja ta sama w sobie jest kontrowersyjna, a oliwy do ognia dolewa fakt, że w skład komisji, która ją podjęła, wchodzi niejaki Luis Cazorla González-Serrano, który nie krył swojej sympatii do Los Blancos.

Na oficjalnej stronie RFEF, w sekcji "Komisje", w zakładce "Komisja Odwoławcza ds. Profesjonalnej i Nieprofesjonalnej Piłki Nożnej i Futsalu", możemy znaleźć niejakiego Luisa Cazorlę Gonzáleza-Serrano. Jeden z użytkowników Twittera zwrócił uwagę, że wspomniany Luis Cazorla posiada konto na Twitterze (@LuisCazorlaGS), na którym kilka lat temu zamieszczał tweety o treści takiej jak "W końcu to REAL MADRID", "hala madryt" czy "Kolejny przykład tego, czym jest Real Madryt". Ponadto odpowiedział na komentarz pod jednym ze swoich artykułów z 2013 roku, pisząc:

"Bardzo dziękuję za wyjaśnienie, które uzupełnia post. Moja madrycka podświadomość mnie zdradziła...".

Wczoraj na tym koncie na Twitterze pojawiło się więcej wpisów, ale kibic Realu Madryt zasiadający w komisji odwoławczej RFEF usunął je w nocy.

rfef & luiscazorla

1

@barcanawieki taktyczny do analizy xd

1

@barcanawieki był o tym artykuł na głównej ale generalnie ciężko ją (stronę główną) znaleźć więc większość nie czytała ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?