La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1165 Culés

1

To jest naprawdę przerażające podnieść rękę na małe bezbronne dziecko. I nie, żadna kara śmierci. Ona jest szybkim uwolnieniem od wszystkiego. Poza tym swego czasu była u nas i jakoś niezbyt odstraszała do mordowania, gwałtów itd. Polecam obejrzeć sobie film Django tak mniej więcej od 2 godziny i 20 minuty. Samuel L Jackson idealnie opisuje odpowiednią karę dla takich potworów

konto usunięte

1

@Patriskos kiedy jakiś zwyrodnialec krzywdzi, bestialsko morduje niewinne dziecko wtedy powinien kończyć się dla niego humanitaryzm. Ale z "oświeconymi europejczykami" od "musimy być lepsi niż on, może dożywocie, może zastrzyk" ja raczej nie dojdę do porozumienia. Ale tak, zgadzam się, jesteśmy lepsi niż on, tak się składa że dziś nie zamordowaliśmy bestialsko dziecka podczas spaceru z przedszkolem.

1

@Patriskos Przede wszystkim jak widzisz rolę takiej kary o jakiej piszesz? Ma działać odstraszająco, ma stanowić formę zemsty, zadośćuczynienia? Jako straszak to nie działa. Są miejsca na świecie gdzie są większe kary niż więzienie i to nie spełnia takiej roli. Kara śmierci jest jeszcze dopuszczalna, bo przede wszystkim spełniałaby istotną rolę - skutecznie eliminuje podobne osobniki ze społeczeństwa. Ale tortury itd? Nie za bardzo rozumiem czemu to ma służyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?