La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1759 Culés

8

To już dzisiaj! Powraca piłka klubowa a w szczególności PKO Ekstraklasa!

2

@FcPortoFan1999 Piwko i czipsy kupione?

3

@blakkudium Ani jedno ani drugie nie jest mi potrzebne.Sam obraz murawy typowej Ekstraklasy już karmi oczy!

0

@FcPortoFan1999 Ja uważam, że ten spektakl w naszej lidze trzeba oglądać pod wpływem.

1

@blakkudium Jak jesteś bezstronnym kibicem to pewnie tak. Co innego jak kibicujesz swojej drużynie ;)
Ja np oglądam tylko mecze Legii i pod koniec sezonu mecze głównych faworytów do mistrzostwa.

1

@HighestInTheRoom Ja akurat rzadko oglądam Ekstraklasę. Jedynie czasem Lecha, jak ich mecz nie gryzie się z meczem Barcy lub hitem z innych lig. To oglądanie pod wpływem, to wiadomo, że z przymrużeniem oka trzeba traktować, ale jednak nasza liga jest dość oryginalna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?