La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

0

Ktoś wie coś o tym gościu z Gdyni czy go złapali? Tutaj ktoś był z policji co brał udział chyba w akcji

2

0

@KamQiX oo może napisze jeśli może wgl coś powiedzieć więcej

konto usunięte

9

@Katalończyk 99 Póki co nie, pies prowadzi do lasu, do bajorka, ale ślady się urywają. Jest mnóstwo policjantów i każdy bez szuka, ale on miał z 3h na ucieczkę. Jest żołnierzem i hobbystycznie uprawia survival. Penetrowane są nadal tereny miasta i lasy okoliczne, które są niestety bardzo głębokie.

Zapowiada się służba 24h na nogach, bo alarmowali nie zdejmą.

6

@Waniliowy Wow szanuje ze tutaj informujesz o wszystkim. Trzymaj się i powodzenia!

0

@Waniliowy według ciebie on sam się zabije czy będzie uciekał ,bo jednak ciężko uciekać

konto usunięte

0

@Waniliowy Telefonu nie namierzyliście, logowanie do stacji?

konto usunięte

0

@tristan87 wyszedł bez telefonu z workiem i nożem niestety

4

@tristan87 myślisz że wykwalifikowany wojskowy, amator survivalu ucieka z telefonem i to w dodatku swoim? :D

konto usunięte

0

@gumaz nie wiem, on wyszedł z mieszkania zbyt pewnie patrząc po monitoringu, to nie był zagubiony człowiek

1

@Waniliowy czyli może zabić kogoś kogo napotka

konto usunięte

2

@Waniliowy To niebezpieczny zestaw. Trzymajcie się tam i złapcie szmatę.

konto usunięte

1

@Katalończyk 99 Mógł być w szoku, i wziąć telefon. Ja tylko pytam.

1

@tristan87 luzik ja też bez spiny

0

@Waniliowy Pracujesz w wydziale w Gdyni?

konto usunięte

2

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?