La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1687 Culés

1

Pytanie, gdzie bezpieczniej.
W Polsce gdzie się dźgają nożami, czy w Niemczech gdzie kocmołuchy nawalają się z policją? Dylematy

0

@SelloutCrowd w Polsce dźgają nożami ?? jprdl 3 przypadki na rok (jeden śmiertelny i to nie wiadomo czy stary zgred nie był po prostu chory psychicznie). Ty serio porównujesz pod tym wględem Polske z Niemcami ?

7

@SelloutCrowd na rambli jestes bezpieczny tutaj tylko geje atakują

2

@sokot 3 przypadki xDDD No to niezłe zakrzywianie rzeczywistości.

Oczywiście to pytanie było zadane z przekąsem.

konto usunięte

0

@sokot irony Mode on

0

@sokot Tos się odpalił

0

@sokot Ten w Gdyni z dzisiaj to nie był śmiertelny?

2

@SelloutCrowd Jakbyś sie nie starał zakrzywiać rzeczywistości Polska jest o wiele bardziej bezpiecznym Państwem od Niemiec i to stety/niestety dla wielu tutaj zasługa znienawizdonego pisu (tez ich nie lubie i na nich nie głosowałem) bo blokowali ciapatych. W niemczech masz po prostu tamtejszych lokalnych zakrzywusów jak unas z nożami o których u nas oczywiście nie piszą (bo i poco - chyba że myślisz że niemiec to taka lepsza rasa i idiotów u siebie niamają - no to gratuluję światopoglądu) + ciapatych o których u nas głośno

0

@sokot Ale ja nie napisałem nigdzie że się z Tobą nie zgadzam

"Oczywiście to pytanie było zadane z przekąsem."



« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?