La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

0

Szklana Pułapka pierwsze trzy części reszta taka sobie. Co myślicie? Czy wy też tak macie że te starsze filmy są serio dobre i mają ten swój klimacik? Osobiście mimo że wiem co będzie w filmie oglądam kolejny raz.

1

@xvcWinterSoldier No te starsze filmy fajnie się ogląda nawet po kilka razy. Te nowe to już nie ten klimat.

2

@xvcWinterSoldier ogolnie stare filmy sa w wiekszosci lepsze od nowych jak dla mnie. Wlasnie maja ten klimat

1

@xvcWinterSoldier Druga część najlepsza. Trójka jeszcze ujdzie. Ale te nowe to totalne popłuczyny.

1

@maroon Dla mnie mimo wszystko jedynka lepsza i ta zabawa w ciuciubabkę w biurowcu. Tez jakoś główny antagonista mi bardziej siedział.

1

@ViscaelBarca2007 Swoją drogą dawno już nie widziałem. Warto by sobie odświeżyć te dwie części.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?