La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1331 Culés

3

Według mnie najlepsze co jest w naszej szkółce to fakt że od najmłodszych lat szkoli się piłkarzy do gry w pierwszej drużynie. Każda z grup młodzieżowych uczona jest grać w określony sposób, dokładnie tak jak w zamyśle ma grać pierwsza drużyna. Dzięki czemu każdy wchodzący zawodnik wie mniej więcej czego się spodziewać i jak zachować. Często klasowi piłkarze przychodzący do Barcelony (Grizzman np) mają problem z zaadaptowaniem się do stylu gry. Ciekaw jestem jakie perełki jeszcze będą miały okazję zadebiutować w pierwszej drużynie, a że w kasach nie ma zbyt dużo to La Masia bez żadnego ale wróci do łask.

0

@!34RC3!_0N4 i tu może być problem z tym szkoleniem bo zawodnicy szkoleni w szkółce Realu grają z powodzeniem w innych klubach. Jeżeli chodzi o zawodników szkolonych w Barcelonie to maja oni problemy z graniem w innych klubach.

0

@ObiwanKenobi oczywiście że tak to działa. Zawodnicy realu dostosują się bardziej do każdej drużyny, bo grają bardziej „uniwersalnie”

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?