La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1157 Culés

15



No właśnie. Sedzia sie Madryciokom nie podoba, zmieniamy na lizusa.

12

@tbas, no cóż, liga podejmuje niezależnie decyzje, nic nie ma na nią wpływu ;p oprócz Realu Madryt ;)

1

@tbas gdyby tylko sedziów nie wybierał Komitet Techniczny Arbitrów niezależny od RFEF to można by tę teorię obronić...

1

@tbas to są te słynne "przypadki"

0

@tbas Nie pozostaje nam nic innego, jak zagrać, tak żeby nie pozostawić im żadnych złudzeń. Musimy się wznieść na jakieś wyżyny umiejętności i tyle. Będzie to cholernie trudne, bo mamy dużo urazów, ale tym młodym chłopakom ambicji i zaangażowania na pewno nie zabraknie.

0

@Ptasior Z takim składem bedzie to bardzo trudne. Srodek Pomocy jest bardzo mocno osłabiony, a Xavi chce grac pilka, sam powiedzial. Słabo to widze, remis biore w ciemno

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?