La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 997 Culés

3

Mega dobry materiał o Red Dead Redemption 2 od UV, który jakiś czas temu odszedł z gry-online.pl i założył własny kanał.

Praktycznie słowo w słowo się zgadzam z tym co powiedział. Głównie ze stwierdzeniem, że mimo kapitalnych zysków i recenzji to RDR2 docenią głównie starsi gracze, czasami naprawdę trzeba dojrzeć do danej produkcji.

Zgadzam się również, że ciężko będzie przebić skalą tę grę. To co zrobił Rockstar na każdej płaszczyźnie do dziś rozwala głowę i pewnie będzie rozwalać jeszcze przez parę ładnych lat.


1

@macio_944 Ponoć przeskok technologiczny między RDR 2 a GTA VI ma być wyższy niż między GTA V a RDR 2 :P

0

@tadzik447, a kiedy będzie nowe GTA?

0

@FCB_dimiC nigdy :)

0

@FCB_dimiC Wiosną 2025 :P

0

@tadzik447, to kawał czasu jeszcze

0

@FCB_dimiC Tak sobie napisałem. Nie wiadomo kiedy będzie :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?