La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1112 Culés

4

Wydaje mi się, że rola Gundogana jest mocno niedoceniana w tym zespole, bo nie ma nie wiadomo ile asyst i nie strzela bramek. Czy uważacie, że na dzień dzisiejszy gdyby Gundo nie przyszedł dalej mielibyśmy zero porażek w tym sezonie i takie wyniki? Mnie się wydaje, że jego sama obecność na boisku daje poczucie takiej pewności dla wielu graczy, której brakowało w poprzednim sezonie gdy w pomocy grali młodzianie Pedri i Gavi. Serio on nie musi robić liczb, nie musi nie wiadomo jak efektownie grać żeby być kluczową postacią tego zespołu. Tak naprawdę gdyby Gundo wypadł z powodu kontuzji (wypluwam to z mordy) to dopiero by ludzie zauważyli ile on daje. Może i jestem jego wielkim fanem, ale wydaje mi się że jest mocno niedoceniany. Taki gracz za darmo to skarb, oby pograł jeszcze u nas parę ładnych lat.

5

@TR3YWAY Gundo absolutny top. Obecnie nasz dyrygent, liczby nie są potrzebne by docenić jego jakość.

konto usunięte

0

@TR3YWAY Gundogan to stata szkoła piłkarską ktora niestety pomału zamiera. Wszystko robi z głową z klasą i nic na siłę. Przyjemnke się patrzy na tego piłkarza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?