La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 801 Culés

0

Działa wam normalnie canal+online? bo mi żaden kanał nie chce się wczytać, o co tu kurła chodzi z tym szajsem? xD

0

@Lionel_Messi10, na szczęście działa

0

@FCB_dimiC A to nie wiem co ja mam porobione, na każdej przeglądarce sprawdzałem i lipa jest. :/

1

@Lionel_Messi10, spróbuj usunąć historie wraz z ciastkami, może to coś da

1

@Lionel_Messi10 Może ciasteczka trzeba wyczyścić czy coś takiego, też kiedyś miałem problem z Canal+ i to chyba wtedy pomogło

1

@FCB_dimiC @tomek8756 właśnie czyściłem i nic to nie daje :/

1

@Lionel_Messi10 też mam problem. Ta apka to takie gowno

1

@Katalończyk 99 A to widzisz, kurła mi weszło na jeden kanał, kulinarny o pierogach xD chyba dziś takie El Clasico będzie xDD

1

@Lionel_Messi10 głupie CDA działa normalnie, inne aplikacje też normalnie tylko c+ ma jakieś problemy

0

@Katalończyk 99 Dokładnie, sam nie wiem czemu zawsze jak ważny mecz jest to u nich są problemy jakieś. ehh dziady i tyle :/

1

@Katalończyk 99 Dziala byczku 3 razy pod rząd wyczysiclem cala pdzegladarke i jak wchodziłem na canal plus to odrzucilem te zgody ich, zalogowalem sie i dziala.

@FCB_dimiC @tomek8756 Dziala Pany xD

1

@Lionel_Messi10 wyczyściłem historie od poczatku i podręczna pamięć i nic

1

@Katalończyk 99 odrzuc ich zgody jak wyczyścisz przegladarke i powinno dzialac bo u mnie dziala ;-)

1

@Lionel_Messi10 zostaję strumyk na klasyk więc muszę później napisać do c+

0

@Katalończyk 99 Czaje Byczku ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?