La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1015 Culés

4

Widzę, że nadal większość użytkowników tej strony nie potrafi sobie radzić z emocjami i trzeba szukać kozłów ofiarnych. Xavi nie odpowiada za indolencje strzelecka zawodników lub fartowne odbitki piłki na boisku. Real przez 60 min nic nie pokazał i widać było, że Barca jest lepiej przygotowana taktycznie do meczu. Zarówno pierwsza jak i druga bramka dla Realu nie padły po błędach taktycznych. Pierwsza bramka to strzał życia Bellinghama, druga to fartowna odbitka od nogi Modricia. Do żadnej z tych sytuacji Xavi nie mógł przygotować piłkarzy. Przykro się czyta te wasze wysrywy emocjonalne na trenera, za którego kadencji wreszcie Barca zaczęła zdobywać jakieś puchary.

2

@tomcias10 Xavi nie odpowiada za wprowadzenie sabotażysty Romeu, Lewego bez formy, za zdjęcie Cancelo i Fermina grającego świetny mecz? Messi dalej skład ustala?

0

@Blantozaur chłopie, ale taki pojedynek jest niesamowicie wymagający fizycznie. Dodatkowo w środku pola Barca miała dwójkę dzieci i Gundogana. Fermin do tego z żółta kartka. Stąd wprowadzenie Oriola, który miał zapewnić świeżość i większy spokój w defensywie. Gdzie Cancelo zagrał świetny mecz? W pierwszej połowie nie istniał w ogóle. W drugiej zaczął coś grać lepiej, ale nadal to nie był ten sam Cancelo z poprzednich meczów. Co do Lewego to się po części zgadzam, ale Torres zagrał przez godzinę tak samo jak Lewy przez pół godziny czyli nic nie pokazał.
Lewego usprawiedliwia troche to, że wszedł świeżo po kontuzji. To jest też kolejny powód takich a nie innych zmian. Połowa składu do tego meczu była kontuzjowana. Gdyby grał De Jong i Pedri to na ławce mielibyśmy naprawdę dobrych zawodników, bo do gry w środku byliby właśnie De Jong, Gundo, Gavi, Pedri, Fermin i dwójkę z nich mielibyśmy na ławce. Kontuzje to też nie jest wina Xaviego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?