La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

1

Nie ma opcji, że Ruch nie poleci po sezonie - tragiczny zespół, razem z ŁKSem zdecydowanie 2 najgorsze drużyny w ekstraklasie.

2

@HighestInTheRoom Nawet Puszcza zrobila lepsze wzmocnienia niz Ruch.

3

@HighestInTheRoom Z tą kadrą to jak najbardziej polecą...z drugiej strony grają z rozpędzonym Śląskiem.Może ten Stadion Śląski będzie dla nich bardziej sprzyjający? Bo w ŁKS-ie to nie ma żadnej nadziei i wymówki że grali przez jakiś czas na innym obiekcie.

1

@takisobiektos Puszcza przede wszystkim coś gra, mimo, że wyniki tego nie pokazują, z kolei Ruch co mecz miernie i mizernie.
Doping mają jeden z lepszych w lidze, ale samym dopingiem się nie utrzymają, nie z tą kadrą.

0

@FcPortoFan1999 Wiadomo, że nikt o zdrowych zmysłach nie stawiał na Ruch przed tym meczem, z tym, że z nimi jest ten problem, że w mało, którym spotkaniu można ich wskazać jako faworyta xD

A ŁKSu to nawet nie ma co komentować xD
Grasz u siebie, przy swoich kibicach i dostajesz 0:5 od Górnika - czyli od drużyny, która w lidze nie strzela za dużo

1

@HighestInTheRoom Ruch to ma tę nadzieję że właśnie będzie grał na Stadionie Śląskiem który jest dość spory.W Gliwicach czegoś takiego piłkarze Ruchu nie mieli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?