La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1746 Culés

0

Ogólnie czytając komentarze, że do 60 min graliśmy mega, co oczywiście jest prawdą. Nikt nie zastawia się nad aspektem fizycznym. Przecież Real gra tak od lat. Pierwszą połowa spokojnie, w drugiej się rozkręcają bo przeciwnik opada z sił. Takich meczy było bardzo dużo. W mojej ocenie Xavi postawił wszystko na pierwszą połowę, Przecież nie trzeba być analitykiem futbolu żeby wiedzieć, że przy takiej intensywności nie da się grać cały mecz. W dodatku fizycznie oni są mocniejsi. Reasumując moim zdaniem to cały mecz został zawalony pod względem taktycznym, i nie mam na myśli zmian w 60 min. bo pewnie były konieczne przy takiej naszej intensywności.

0

@OldMc84 jak mogliśmy grać mega do 60 minuty, skoro od 46 do właśnie 60 była największa przewaga Realu...

0

@mkord nawiązałem do wypowiedzi Xaviego. Tego się właśnie obawiałem widząc naszych na takiej intensywności w pierwszej połowie. Wiedziałem że druga będzie bardzo słaba.

0

@OldMc84 to fakt, nasi albo w drugiej są w stanie przycisnąć albo opadają z sił, dziwna przypadłość

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?