La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1502 Culés

6

Czyli Messi nie, choć miał dobry jeśli chodzi o statystyki (dla 95% piłkarzy wybitny) sezon w PSG. Haaland tak bo nastrzelal bramek i wygrał tryplet tak samo jak chociażby Gundogan, który był 14-sty i kto wie czy w zeszłym sezonie nie był bardziej kluczowy od Erlinga, który no jednak nam w półfinałach i finale LM zaginął.. oczywiście wygrana Haalanda w tym plebiscycie by się obroniła, bo były ku temu argumenty. Śmieszy mnie po prostu umniejszanie Messiemu argumentując, że za nazwisko to dostał i nagle MŚ się nie liczą.

0

@leomessi1710 Zapomniałeś jeszcze o takim małym nieznaczącym osiągnięciu czyli rekordowa ilość bramek w lidze w erze PL i to pobity kiedy jest mniej drużyn niż kiedy został ustanowiony.

0

@Klejnot_Nilu "oczywiście wygrana Haalanda w tym plebiscycie by się obroniła, bo były ku temu argumenty"
Cytat z mojej wypowiedzi jak coś

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?