La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1207 Culés

konto usunięte

0

Koper ładnie wyjaśnia narracje po walce Ngannou v Fury. Miałem dokładnie takie samo wrażenie. Ngannou jakby w ostatnich 2 rundach przycisnął to wygrałby bez problemu ale tego nie zrobił, może ze zmęczenia, może myślał, ze wygrywa. I nie ma znaczenia kto ma bardziej obitą twarz, bo punktuje się runda po rundzie a nie ocenia kto ma więcej siniaków i krwi po walce. Zobaczcie sobie jak wyglądał Adamek po starciu z Briggsem a wygrał tamtą walkę na punkty. Fury i tak się ośmieszył, ośmieszając zawodowy boks i wagę cieżką, że leżał w walce z debiutantem i stoczył z nim wyrównaną walkę natomiast nie było żadnego wałka sędziowskiego.


0

@koziar Ogólnie to ta walka wywołania poruszenie i to m.in. postawa Fury'ego w tej walce sprawiła, że część osób negatywnie nastawiła się co do boksu, sędziowania, itd. Ta walka odbyła się m.in. żeby zarówno Tyson jak i Francis zarobili i żeby organizatorzy też na tym wyszli dobrze. Mimo porażki Ngannou jak na debiutancką walkę w boksie pokazał się lepiej niż większość oczekiwała, walka trwała wszystkie rundy i mogło zmęczenie się odezwać u FN.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?