La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1217 Culés

1

https://x.com/JO_1916/status/1719818642454380671

Dużo wiary ględzi o Hallowen przy Wszystkich Świętych(kiedy to dwie różne rzeczy, odbywające się w innych dniach) a zupełnie nie widzą, ze powoli ludzie z Wszystkich Świętych zaczynają robić totalna tandetę i komerche. xD

Ale jak mniemam to nie jest taki problem, jak te dzieciaki które dzień przed świętem przebierają się i zbierają cuksy

0

@marcin62 niestety klimat świąt obchodzonych w Polsce z roku na rok uchodzi jak powietrze z balonu

0

@marcin62 Wolisz święto diabła?

0

@marcin62 Ten konsumpcjonizm i monetyzacja wszystkiego dobije nas jako społeczeństwo :/

3

@Barcasub Jak zamierzasz dyskutować używając argumentów typu "święto diabła" i omijać cały sens mojego posta to lepiej nie dyskutuj

1

@marcin62 Tak to dziś tam wyglądało, byłem tam xd

0

@marcin62 ja w święto zmarłych nic nie jem i nie pije całą dobę, mam szacunek do tego święta.

0

@marcin62 Zadałem proste pytanie. Nie napinaj się tak marcin. Niedługo weekend. :)

2

@Jakchcesz Dodaj nieoddychanie żeby połączyć się duchowo ze zmarłymi

0

@marcin62 Nie wiem, bo nie mieszkam w wielkiej metropolii, gdzie pęd za hajsem już dawno przeżarł ludziom moralność i zdrowy rozsądek.

0

@Jakchcesz Jeszcze jakieś jedzonko to może, może bo nieraz ktoś dojeżdża X kilometrów na cmentarz ale jakieś zabawki czy inne pierdoły to już komercja na pełnej i kapkę się dziwie, ze ludzie którzy tak hejtuja Halloween (które nawet nie wyklucza WŚ) praktycznie nie odzywają się w kwestii zwykłego skomercjalizowania święta

@BorzyKrzys Mysle, ze skoro takie sytuacje dzieją się już w większych miastach to kwestią czasu jest przejście tego do mniejszych miejscowości

konto usunięte

0

@marcin62 Dlaczego ludzie hejtują halloween ? Bo z USA :D ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?