- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1754 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
24
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1754 Culés
14
- Anna-Maria Żukowska
- merytoryczna debata
Wybierz jedno
To już chyba nawet @Borneo jest bardziej merytoryczny od niej
@Kondziubarca @tomek8756 @Barca1992 @michal26 @hayek @Mathew16
3
@Kgorecki2500 @Borneo bylby na pewno bardziej merytoryczny gdyby zaprzyjaznil sie z autokorekta.
0
@Kgorecki2500 Widzę że cię boli wygrana opozycji;)na dziś moja merytoryka jest taka że opozycja wygrała.Czyli tkzw. Suweren jest zgodny z tym że zmiany powinny nastąpić.A jak bym był złośliwy to spytałbym się jak tam konfa ile % osiągnela 15% ;) podobno korwin chcę partie robić i może nastąpić podział.Braun chcę kady Menrzen sie zajoł swoimi sprawami...W pisie też nie jest za dobrze ,co drugie respondet uważa że pis się rozpadnie jeśli odejdzie kaczyński....co ciekawe do 2025 chciał odejsć na emeryturę.Z drugiej strony jego głowa funkcjonuje coraz slabiej za 4 lata będzie jeszcze większyn obciążeniem.będzie pieprzył coraz więcej w stylu dawać w szyję.Pis już opowiada że zabawa w aborcje to był błąd...Przyczyn pprażko zwycięstwa;) jest wiecej.Zresztą konfy też to nie tylko korwin....O czym mowiłem...
1
@Borneo Zmieniam zdanie. Merytoryka Żukowskiej jest na podobnym poziomie.
0
@Borneo Ciebie boli słownik. Różni są ludzie.
"błąd...Przyczyn pprażko zwycięstwa;) jest "
Brawurawa teza.
0
@Kgorecki2500 o jak cię wyniki wyborów bolą;) ale spoko skoro ja się mylę a wy nie wycoągacie wniosków, to jestem spokojny o następne wybory;)
0
@tristan87 mnie boli slownik:) zrobiłem przez lata co mogłem w tym temacie i to zakceptowałem.Skupiam się na rzeczach które zmienić mogę..ŹLe to napisałem zwycięstwo - porażki.No pis twierdzi że osiągnoł zwycięstwo , histeryczny wynik;) w wyborach .No morawiecki podobno ma większisć.Zatem czekam na realizacje obietnic;)jak chcą się kompromitować dalej;)choc wiadomo ze chodzi o konkursy i skok na kasę na koncu i akcje zniszczarka u kszdego pisowca;)no i matematyka jest nieubłagalna , co do wiekszości i dlatego nazywam to zsycięzka - porażka;)