La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1497 Culés

1

- Zagraliśmy świetny mecz, ale daliśmy im się zaskoczyć. Mieli jedną z niewielu dobrych sytuacji. Jeśli mamy przegrać, to wolę, żeby to było w ten sposób. Patrzmy w przyszłość i kontynuujmy w ten sposób.



- Myślę, że ogólnie byliśmy od nich lepsi. Nie wykorzystaliśmy naszych szans. Oni wykorzystali jedną, którą mieli.



- Karny? Myślę, że mnie powalił. Jeśli na to patrzyli i nie podyktowali rzutu karnego, to znaczy, że uznali, że to nie wystarczyło.

Oyarzabal klasa sama w sobie na boisku i poza nim. Stwierdza fakty, że grali lepiej ale dali się zaskoczyć. Co do karnego to wydaje mu się, że był faulowany, ale to sędziowie ostatecznie analizują i decydują, nie płacze o tę sytuację. Można po przegranym meczu wyjść z klasą, a nie gadanie pierdół.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?