- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2028 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2028 Culés
9
Barcy styl za sterami Xaviego mozna nazwać tak:
"Ślizgamy się jak gówno po muszli." xDD
@Coutinho007 @Kondziubarca @AFA90 @mekston @Adran360
0
@Lionel_Messi10 Są 3 punkty na ciężkim terenie? Są. Więc po co drążyć temat
Xavineta ruszyła na dobre
3
@Lionel_Messi10 Niby ta ale od 18 lutego nikt na San Sebastian nie wygrał
2
@HighestInTheRoom No tak są, ale styl gry tragiczny. :/
@Emhyr nie narzekam na wynik a na styl gry, dla mnie jest tragiczny. :/
2
@Lionel_Messi10 No to był najgorszy mecz w tym sezonie a może nawet roku i wygrać taki mecz to sztuka
0
@Emhyr No git że wygraliśmy ale styl gry tragiczny.
2
@Lionel_Messi10 Z Realem powinni wygrać a tu powinni przegrać
3
@Lionel_Messi10 prawda jest taka że od teraz barca pojdzie do góry.Obrona jest na najwyzszym poziomie.Natoniast teraz po powrotach formę muszali robić atak Pedri , lewy choć dziś nie dostał wiele piłek, i Raphinia.W tej chwili kadra będzie coraz liczniejsza będzie rywalizacja a zawodnicy będą bardziej wypoczęci mamy 2 słabszych orzeciwników w tym tyg.Jest czas aby to poukładać takimi meczami się mistrzostwo wygrywa.
1
@HighestInTheRoom Właśnie.Niech nie rusza gówna jak nie śmierdzi:)
0
@Emhyr Dokładnie.
@Borneo Zobaczymy co sie wydarzy, oby tak bylo jak piszesz. ;-)
1
@Lionel_Messi10 bałem się tego meczu.On wykazał brak de jonga nie bylo połączenia ataku z obroną.On jest niezbędny.Myślę że najgorsze mamy za sobą....
0
@Borneo Dokładnie, z Frenkiem powinno to wyglądać mega dobrze.
0
@Lionel_Messi10 tak myślę ale trzeba to przeżyc i musi byc ktoś kto za niego to będzie potrafił robić....
0
@Borneo No właśnie ciężko Frenka zastąpić 1 do 1 :/
1
@Lionel_Messi10 niestety może gavi bylby to wstanie robić.Rozwija się....
0
@Borneo Gavi dzis fajnie pare pociągnięć mial do przodu ale musi częściej to robić i sie nie bać.
1
@Lionel_Messi10 chłop się rozwija oby tak dalej....