La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

0

Nico Williams jednak przedłuży kontrakt i nam przepadnie, nie? Jeśli tak, to szkoda

konto usunięte

0

@Kuba_1 Czemu ma przepaść jeśli będzie miał klauzulę? Jak będą mieli kasę i miejsce w FFP to kupią to tylko 50 mln

0

@Emhyr No nie wiem czy damy 50 mln, bo nadal jesteśmy z słabej sytuacji finansowej

konto usunięte

0

@Kuba_1 Wg prezesa finansowego w lecie 2024 ma być dobrze

0

@Emhyr A twoim zadaniem Nico jest wart 50mln i warto za niego tyle dać?

konto usunięte

1

@Kuba_1 Jeśli cały sezon będzie peakowal w górę to tak. Jeśli nie on to Savio z Girony na tej samej zasadzie. Moim zdaniem potrzebny nam rasowy skrzydłowy na obu stronach a nie profil Felixa

0

@Emhyr Też jestem za prawdziwymi skrzydłami i nie wiem czy się ze mną zgodzisz, ale raphinha to nie jest skrzydłowy na poziom Barcelony. Czasami mam wrażenie że on jest głupi bo takie decyzje podejmuje. Fajnie byłoby go sprzedać

konto usunięte

0

@Kuba_1 Jest dobry i wiele ludzi go nie docenia za to co robi. Double double w debiutanckim sezonie no czego chcieć więcej? Może i nie ma dryblingu ale nadrabia wieloma rzeczami których nie ma w Barcelonie za wiele.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?