La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1715 Culés

konto usunięte

6

https://x.com/i/status/1721225958282154331 Nie wiem ten człowiek jest jakiś inny. Ostatnio nie trafił w bramkę na pustą, potem w pucharze gol sprzed pola karnego pod poprzeczke po czym znowu robi to

konto usunięte

4

@Emhyr Ciekawe co by się stało na La Rambli gdyby taki Lewy zrobił coś takiego

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 On nawet do sytuacji nie dochodzi więc jest jeszcze gorszy

0

@Emhyr niemożliwy jest…

konto usunięte

0

@Emhyr w Barcelonie nie istnieje środek pola

konto usunięte

6

0

@Emhyr Nie bez powodu ma na imię Darwin.

konto usunięte

0

@Emhyr a istniał wczoraj?

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 lewus przez 5 meczów nie miał ani bramki ani asysty a ty mi wyjeżdżasz z jakimś wczorajszym meczem. Jak ten chłop znowu zaczyna pajacować i wychodzić z pola karnego zamiast pazernie wchodzic w pole karne na piłki

0

@MesQueUnClub96 No ale on przecież chce brać udział w grze więc powinien sobie coś stworzyć.

konto usunięte

0

@Emhyr Ale to nie chodzi o Lewandowskiego: istniał czy nie?

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 On w 2023 roku w co drugim meczu nie istnieje. Od mundialu jest niewiele lepszy niż Ferran i nie możesz tego zaprzeczyć. Raz na jakiś czas ma przebłysk i tyle

konto usunięte

0

@Emhyr Ale ja cały czas się pytam czy środek pola istniał wczoraj, a ty mi z Lewandowskim wyjeżdżasz. Jeszcze zacznij coś pisać o Fritzu

0

@Szreko No tak, przecież zawsze można przedryblować 5 i strzelić. Tylko w ten sposób Lewandowski mógłby wczoraj zaliczyć gola, bo tylko gdy schodził niżej koledzy byli skłonni podać mu piłkę. Lewy to nie Messi i dobrze o tym wiecie, zresztą nie ma takiego zawodnika jak Messi i pewnie długo nie będzie. W meczu z Celtą widzieliśmy, co się dzieje gdy Lewy dostaje dobrą piłkę w polu karnym - od tej pory nie dostał ani jednego takiego podania.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 Czy istniał? Nie istniał ale od czasu gdy zszedł ten hamulcowy i pomoc zaczęła grać lepiej i atak miał więcej sytuacji. Przypadek? Oczywiście że nie bo pomoc w końcu miała miejsce do grania a nie że ten drewniak się cofał i wykonywał nie swoje obowiązki a na 9 biegał niski Fermin który nie miał szans z Le Normandem

konto usunięte

0

@Emhyr I uważasz że Lewandowski sam sobie wybiera taką rolę do gry?

0

@Emhyr Że niby gra wyglądała lepiej jak zszedł? XDDD Przecież my zaczęliśmy strzelać od 85 minuty. Do 80 mieliśmy 5 strzałów, ten wasz pressujący Ferran NIC nie zmienił.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 Tak uważam że tak robi zresztą sam to powiedział jakiś czas temu że taki styl mu sprawia frajdę. Xavi też mówił jeszcze przed jego kontuzją że musi przestać się cofać bo jest potrzebny w polu karnym. On to robi z własnej woli tak samo w reprezentacji. Udaje że jest Ronaldinho a nigdy nim nie będzie

konto usunięte

0

@Emhyr ta i Xavi sobie nic nie robi z tym? Już w to wierzę

konto usunięte

0

@kanver_ Ja nie mówię o Ferranie który jest tak samo beznadziejny tylko ogólnie. Ferran robił to co należy do 9 a lewus tego nie robi

0

@Emhyr I co to zmieniło, że "robił to co należy do 9"?

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 Po tych słowach przez chwilę zaczął być w polu karnym ale znowu zaczął to robić.

konto usunięte

0

@kanver_ To że zaczęliśmy tworzyć jakiekolwiek sytuacje przez to że Ferran ruchliwością zabierał obrońców. Lewus miał 12 kontaktów z piłką przez 57 minut i stał jak kołek ot taka różnica.

0

@Emhyr Powtórzę jeszcze raz. Do 80 minuty - 5 strzałów, jeden celny. Ferran NIC nie zmienił. Od wejścia tylko psuł takie podania, o których Lewy w pierwszej połowie mógł tylko pomarzyć. Równie dobrze można powiedzieć, że to wejście Raphinhi obudziło Barcelonę. Albo Yamala. Albo Pedriego. A może zejście Cancelo?

0

@Emhyr Nie zrozum mnie źle, to nie jest krytyka Ferrana. Fakt jest taki, że rola środkowego napastnika w konstrukcji i destrukcji na własnej połowie jest znikoma. A wielu tutaj obrzuca Lewego gównem, bo pomoc Barcelony nie potrafiła przenieść piłki na drugą połowę.

konto usunięte

0

@kanver_ Zobacz sobie heatmapę obu zawodników na sofascore i zobacz w jakich absurdalnych miejscach operował lewus a gdzie Ferran. To nie on był 100% winowajcą ale był składową tego że każdy grał gorzej

0

@Emhyr Fakt faktem, na skrzydło schodzi niepotrzebnie. Inna sprawa, że po 20-30 minucie trzymał się już normalnie dziewiątki i jakoś podań nie dostawał, a Barcelona wciąż nie wychodziła z własnej połowy.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 wysłali by go na emeryturę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?