- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1715 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
26
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1715 Culés
6
https://x.com/i/status/1721225958282154331 Nie wiem ten człowiek jest jakiś inny. Ostatnio nie trafił w bramkę na pustą, potem w pucharze gol sprzed pola karnego pod poprzeczke po czym znowu robi to
4
@Emhyr Ciekawe co by się stało na La Rambli gdyby taki Lewy zrobił coś takiego
0
@MesQueUnClub96 On nawet do sytuacji nie dochodzi więc jest jeszcze gorszy
0
@Emhyr niemożliwy jest…
0
@Emhyr w Barcelonie nie istnieje środek pola
6
@MesQueUnClub96 XDDD
0
@Emhyr Nie bez powodu ma na imię Darwin.
0
@Emhyr a istniał wczoraj?
0
@MesQueUnClub96 lewus przez 5 meczów nie miał ani bramki ani asysty a ty mi wyjeżdżasz z jakimś wczorajszym meczem. Jak ten chłop znowu zaczyna pajacować i wychodzić z pola karnego zamiast pazernie wchodzic w pole karne na piłki
0
@MesQueUnClub96 No ale on przecież chce brać udział w grze więc powinien sobie coś stworzyć.
0
@Emhyr Ale to nie chodzi o Lewandowskiego: istniał czy nie?
0
@MesQueUnClub96 On w 2023 roku w co drugim meczu nie istnieje. Od mundialu jest niewiele lepszy niż Ferran i nie możesz tego zaprzeczyć. Raz na jakiś czas ma przebłysk i tyle
0
@Emhyr Ale ja cały czas się pytam czy środek pola istniał wczoraj, a ty mi z Lewandowskim wyjeżdżasz. Jeszcze zacznij coś pisać o Fritzu
0
@Szreko No tak, przecież zawsze można przedryblować 5 i strzelić. Tylko w ten sposób Lewandowski mógłby wczoraj zaliczyć gola, bo tylko gdy schodził niżej koledzy byli skłonni podać mu piłkę. Lewy to nie Messi i dobrze o tym wiecie, zresztą nie ma takiego zawodnika jak Messi i pewnie długo nie będzie. W meczu z Celtą widzieliśmy, co się dzieje gdy Lewy dostaje dobrą piłkę w polu karnym - od tej pory nie dostał ani jednego takiego podania.
0
@MesQueUnClub96 Czy istniał? Nie istniał ale od czasu gdy zszedł ten hamulcowy i pomoc zaczęła grać lepiej i atak miał więcej sytuacji. Przypadek? Oczywiście że nie bo pomoc w końcu miała miejsce do grania a nie że ten drewniak się cofał i wykonywał nie swoje obowiązki a na 9 biegał niski Fermin który nie miał szans z Le Normandem
0
@Emhyr I uważasz że Lewandowski sam sobie wybiera taką rolę do gry?
0
@Emhyr Że niby gra wyglądała lepiej jak zszedł? XDDD Przecież my zaczęliśmy strzelać od 85 minuty. Do 80 mieliśmy 5 strzałów, ten wasz pressujący Ferran NIC nie zmienił.
0
@MesQueUnClub96 Tak uważam że tak robi zresztą sam to powiedział jakiś czas temu że taki styl mu sprawia frajdę. Xavi też mówił jeszcze przed jego kontuzją że musi przestać się cofać bo jest potrzebny w polu karnym. On to robi z własnej woli tak samo w reprezentacji. Udaje że jest Ronaldinho a nigdy nim nie będzie
0
@Emhyr ta i Xavi sobie nic nie robi z tym? Już w to wierzę
0
@kanver_ Ja nie mówię o Ferranie który jest tak samo beznadziejny tylko ogólnie. Ferran robił to co należy do 9 a lewus tego nie robi
0
@Emhyr I co to zmieniło, że "robił to co należy do 9"?
0
@MesQueUnClub96 Po tych słowach przez chwilę zaczął być w polu karnym ale znowu zaczął to robić.
0
@kanver_ To że zaczęliśmy tworzyć jakiekolwiek sytuacje przez to że Ferran ruchliwością zabierał obrońców. Lewus miał 12 kontaktów z piłką przez 57 minut i stał jak kołek ot taka różnica.
0
@Emhyr Powtórzę jeszcze raz. Do 80 minuty - 5 strzałów, jeden celny. Ferran NIC nie zmienił. Od wejścia tylko psuł takie podania, o których Lewy w pierwszej połowie mógł tylko pomarzyć. Równie dobrze można powiedzieć, że to wejście Raphinhi obudziło Barcelonę. Albo Yamala. Albo Pedriego. A może zejście Cancelo?
0
@Emhyr Nie zrozum mnie źle, to nie jest krytyka Ferrana. Fakt jest taki, że rola środkowego napastnika w konstrukcji i destrukcji na własnej połowie jest znikoma. A wielu tutaj obrzuca Lewego gównem, bo pomoc Barcelony nie potrafiła przenieść piłki na drugą połowę.
0
@kanver_ Zobacz sobie heatmapę obu zawodników na sofascore i zobacz w jakich absurdalnych miejscach operował lewus a gdzie Ferran. To nie on był 100% winowajcą ale był składową tego że każdy grał gorzej
0
@Emhyr Fakt faktem, na skrzydło schodzi niepotrzebnie. Inna sprawa, że po 20-30 minucie trzymał się już normalnie dziewiątki i jakoś podań nie dostawał, a Barcelona wciąż nie wychodziła z własnej połowy.
0
@MesQueUnClub96 wysłali by go na emeryturę