La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

2

Barcelona wyjdzie nawet przy porażkach w ost. 2 meczach, jeżeli Szachtar nie przebije bilansu bramkowego Barcelony i przegra z Porto w ostatniej kolejce.
Barcelona wyjdzie przy porażce z Porto i zwycięstwie z Antwerpią, nawet jeżeli Szachtar wygra z Porto i nie przebije bilansu bramkowego Barcelony.
BILANS BRAMKOWY NA TERAZ: Barcelona +6, Szachtar -1. A więc po zwycięstwie Barcy z Antwerpią i wcześniejszej porażce z Porto bilans może być +6. Szachtar musiałby więc wygrać z Porto i Antwerpią przewagą trzech/czterech goli.

Spokojnie.

4

@barcelonaLM Błagam nie, tylko nie kalkulacje awansowe w takiej grupie... Dość! Już w kadrze mi wystarczy!

0

@barcelonaLM Ale tutaj trzeba wyjść z pierwszego miejsca. Wszystko inne to będzie wstyd i hańba.

0

@barcelonaLM nie masz racji. Zakładając, że wszyscy wygrają z Antwerpią, my przegramy z Porto, a Porto przegra z Szachtarem, 3 drużyny będą mieć po 12 punktów.

Oznacza to, że powstanie mała tabela, z której wyłączone będą mecze z Antwerpią. Obecnie, mamy bilans +1, Porto również. Szachtar, ma - 2.

Wystarczy, że przegramy z Porto dwiema bramkami, a potem Porto z Szachtarem również dwiema bramkami. To sprawi, że w meczach bezpośrednich Barcelona będzie miała bilans - 1, a Porto i Szachtar będą na 0. A ten scenariusz, jest już bardzo prawdopodobny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?