La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

7

Rozumiem, że dzisiejszy mecz był beznadziejny. Rozumiem, że do Xaviego można mieć pretensje jako do trenera. Natomiast wszystkich kretynów, którzy go obrażają to banował bym z miejsca. Ludzie, którzy pewnie nigdy w Barcelonie nie byli mają czelność wyzywać legende Barcelony, piłkarza, który był fundamentem najlepszej drużyny w historii futbolu. Do tego jako trener przyszedł do Barcelony w ogromnym kryzysie, wyciągnął top 4, a potem wygrał mistrzostwo. Teraz jest kryzys, ogólnie często nie gramy dobrze, ale wyzywanie Xaviego to kretynizm w czystej postaci.

3

@Derean nie powinni wyzywać Xaviego, ale ty teraz robisz to samo w drugą stronę

0

2

@Derean "Natomiast wszystkich kretynów, którzy go obrażają to banował bym z miejsca"

4

@Pedri16Future No bo to kretyni, dobrze napisał. Można krytykować ale z kulturą.

konto usunięte

1

@Derean kto obraza jedną z największych legend klubu powinien się wstydzić i nie nazywać się kibicem Barcelony. Jednak biorąc pod uwagę że średnia wieku tutaj to 14 lat więc mogą nie pamiętać :)

Komentarz usunięty

0

@EkspertzOrlikq No i pierwszego już mamy. Uderz w stół...

konto usunięte

0

@Derean ja go tylko wuefista nazywam :D

0

@EkspertzOrlikq Wuefista, a jednak zdał kurs UEFA i jest trenerem Barcelony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?