- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
1
Hajto można nie lubić i uważać za dzbana, ale tutaj ciężko się nie zgodzić z jego wypowiedzią, szczególnie o tej stabilizacji fizycznej zawodników, którzy grają na 4 frontach (LL, LM, PK i repka). Cała wypowiedź w newsie.
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2023-11-08/tomasz-hajto-wskazal-glowny-problem-barcelony-to-jest-za-mloda-druzyna/
0
@TR3YWAY W tam tym sezonie tak nie było: LL, LM/LE, PK, SPH i repka i to mundial.
0
@Bagsik88 W tamtym sezonie mało mieliśmy zawodników, którzy byli powoływani do swoich reprezentacji ;)
0
@TR3YWAY Kogo więcej niż wtedy? :)
0
@TR3YWAY https://www.fcbarca.com/107372-16-zawodnikow-fc-barcelony-powolanych-na-mundial-w-katarze.html
Proszę, wtedy rekord powołań:)
0
@Bagsik88 A czy w zeszłym sezonie mieliśmy Gundogana, Felixa, Cancelo, czy był powoływany Yamal, Ferran ?
/edit powołania na mundial, gdzie była dłuższa przerwa, Gundo Cancelo to zawodnicy pierwszego składu, taki Fati np. to rezerwowy był więc różnica jest
0
@TR3YWAY Tam jest, że młodzi i dlatego tak jest... czy Ci wymienieni są młodzi?
Na mundial większa intensywność i zazwyczaj więcej spotkań. Ferran to zawodnik pierwszego składu, jeśli o Fatim tak napisałeś.