La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1181 Culés

11

Borek nie potrzebie zgrywał wielkiego Bossa i cwaniaka a teraz Smokowski wielce próbuje prostować sytuację. Ojch chłopaki, chłopaki.

7

@bartekvisca Smoka najwięcej stracił w moich oczach po dzisiejszym filmie Stana. Jednak Smoka mialem za człowieka z klasą, a po tym co mowil Stano to jednak nie do końca...
Pol jest moze "naiwny" i za dobry i będzie się tam z nimi męczył, chociaż pewnie zaraz ten ich biznes upadnie

0

@LukaszFan Powiesz w skrócie co za uszami ma Borek i Smoku ? Nie lubię oglądać Stanowskiego i szkoda mi czasu na jego film.

2

@bartekvisca po tym filmie Borek tam będzie drzazgą bo internauci nie zapomną, a śmieszki będą przy każdym jego udziale czy wypowiedzi. Smoku tego nie dźwignie a Pol też może stwierdzić że idzie na swoje.

1

@bartekvisca żeby wiedzieć co za uszami ma Borek, nie trzeba oglądać Stanowskiego, tylko Borka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?