- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1563 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1563 Culés
33
Siedziałem sobie elegancko w pokoju popijając drogą whisky (100zł), a nagle wbił tu mój stary. Wypił już 12 piw, usiadł przy mnie i zaczął mi opowiadać, że kiedy 24 lata temu dowiedział się o ciąży matki, to zmienił swoje życie. Wyjechał na 2 miesiące na szparagi do Niemiec, żeby zdobyć potrzebne fundusze na moje wychowanie. Zrobił wszystko, żeby zapewnić mi przyszłość i w Niemczech pił tylko 6 dni w tygodniu, swoje zarobił i wrócił. Ta kasa pozwoliła na moje wychowanie i zapewniła stabilność finansową mojej rodzinie na 23lata( tyle ojciec nie ma pracy). Powiedział, że zdarzały się ciężkie chwile, ale przez 18 lat bazowaliśmy na tych oszczędnościach, trochę tam mama sobie dorabiała przez te 18 lat na dwa etaty + prace dodatkowe w weekendy, ale podstawą była kasa ze szparagów. Na końcu dodał, że jest ze mnie dumny, to piękne, że dorobiłem się własnej firmy i mam ludzi pod sobą, no i ogólnie brakuje mu 50zł do flaszki i w ramach wdzięczności za te wszystkie lata mógłbym go poratować. Wzruszony nie zastanawiałem się ani sekundy i wyjąłem 5 dych z portfela, stary powiedział, że da mi nawet kieliszka z tej flaszki. Taki tata to wieki skarb, miałem niesamowite szczęście, że przygotował mnie do dorosłego życia
10
@Luciano99, „trochę tam mama sobie dorabiała przez te 18 lat na dwa etaty + prace dodatkowe w weekendy, ale podstawą była kasa ze szparagów” - XD
9
@Luciano99 Urzekło mnie w szczególności to, że pił tylko 6 dni a nie 7. Super tata
9
@Luciano99 Twoj stary jest wiecznie pijany, czyli wiesz ze jest z toba zawsze szczery, zazdroszcze Ci takiego ocja.
6
@Luciano99 Widzę że biznes idzie co raz lepiej. Żeby kupować 3 litrową whisky aż za 100zł to trzeba być już kimś.
4
@Luciano99 ze wzoru wynika że dla starego jesteś warty jednego browara czyli bezcenny :p
6
@Roobo Nie chciałem wyjść na pozera i się chwalić, temat wyszedł przy okazji, bo historia opowiadana na szybko a i opowiadający już w mocnym stanie