- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1548 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
78
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Batys
5
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
19 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1548 Culés
27
Właśnie wróciłam z koncertu Peji. 30 lecie Slums Attack. Chłop ma prawie 50 na karku a przez 3,5 h non stop koncert. :D dorastałam na ,,Na legalu", które w tajemnicy puszczał mi 6 lat starszy brat. Cudowne wspomnienia, cudowny Peja i zaproszeni goście. Ogólnie koncert trwał od 18 do 1. XD jeszcze był Lukasyno, Liroy czy Sokół. Jak ktos wybiera się na ten koncert w innym mieście to życzę Wam dużo zdrowia i wytrwałych nóg. :D zdecydowanie mój ulubiony raper do teraz, a na żywo jego nawijka robi mega wrażenie.
0
@clyde zazdrooo! Wychowywałem się na Slums Attack :)
0
@MarianoItalianoVero ja też :D powiem Ci, że jak śpiewał stare numery typu 997 czy późniejsze z płyty ,,Na legalu" to był wzrusz :)
0
@clyde właśnie miałem pytać czy dużo numerów z pierwszych płyt zagrał.
A jak z Liroyem, jakiś wspólny numer zrobili ?
0
@MarianoItalianoVero nie, z Liroyem nie śpiewał. Liroy za to wyleciał z ,, Scyzoryk, scyzoryk tak na mnie wołają" to był taki krzyk :D mimo, że przecież Peji z Liroyem nie po drodze przecież było
0
@clyde ja bardzo bym chciał ich wspólny numer. Kariera Rycha rozpędziła się dzięki „anty” co sam przyznał w numerze czas hardcoru. Pogodzili się przy okazji oddawania krwi dla młodego Pazury po wypadku. A kiedyś sam Rysiek wspominał, że chciałby nagrać numer z Liroyem, dlatego myślałem że przy okazji tego koncertu czymś zaskoczą. Ale już samo pojawienie się Liroya na tym koncercie to znakomita klamra tych 30 lat na scenie :)