La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 683 Culés

1

Wczoraj pod postem @FioletoweOczy, który życzył sobie chociaż trzech bramek (niestety) idealnie trafiłem z wynikiem a co gorsze przebiegiem meczu:
https://zapodaj.net/images/965418f789d20.png

Niestety, Xavi po raz kolejny pokazuje jakim jest marnym trenerem a jeszcze gorszym taktykiem. W tym zespole poza głupim klepaniem w poprzek boiska/do tyłu nie ma nic z tego mitycznego DNA Barcelony. Nie ma również nic z tej słynnej atmosfery czy odbytych rozmów z zawodnikami.
Najbardziej mnie boli, że po meczu z Szachtarem myślałem, że dobiliśmy oficjalnie do dna. Nic bardziej mylnego. Xavi wjechał na białym koniu i jesteśmy jeszcze w gorszym położeniu. Do tego mamy przerwę reprezentacyjną, co oznacza zapewne jakąś kontuzję. To daje kolejne wymówki Danzela.
Niestety podążamy drogą United/Milanu i nie widać żeby to miało się odwrócić z Xavim. Liczę, że jest takie dwa, trzy mecze i sam złoży dymisję. Jak nie, to po sezonie już definitywnie trzeba się pożegnać.

#Xaviout

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?