La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1645 Culés

2

Aż się prosi o grę 3 w obronie. Tym bardziej że Balde daleki jest od dobrej formy, nie mamy klasowego defensywnego pomocnika a Cancelo może grać w drugiej linii.
https://x.com/D_Franosz/status/1724071545356656917

0

@Azi 3 podania prostopadle Gundogan i to najwięcej wśród pomocników i piłkarzy ofensywnyc....dramat

0

@Azi Gdzie lewy obrońca powiedzą hejterzy? Ja powiem swoją prawdę. Za Xaviego gramy w taki sposób, że na jednym z boków potrzeba piłkarza kompletnego, który zagra w dwójce/trójce pivotów, na skrzydle, a nawet i lewej obronie (prawej w przypadku drugiej strony). 3223, 2323, nie ważne jak. Ale najbardziej cierpimy na braku skrzydłowych, którzy wygrywają pojedynki i robią różnicę. Bez takich skrzydłowych - nie będzie pięknej gry, albo dobrej, jak kto woli. Czemu? Bo tacy piłkarze absorbują największą uwagę obrońców i koledzy w środkowych strefach mają większy komfort w grze przez to.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?