- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1314 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1314 Culés
0
Miałem takiego ananasa w drużynie jakiś czas temu, że potrafił się obrażać na każdego za wszystko, nie odzywał się i nie podawał do tego na kogo się obraził, ale jak była jakaś afera na boisku to nie ważne, że był na kogoś obrażony, pierwszy stawał w jego obronie, przepychał się i szarpał z przeciwnikami, do bitki rzucał, a po aferze.. dalej się do gościa nie odzywał :D
Także nie dość, że Lewy zignorował młodego to jeszcze do szarpaniny pierwszy, dwa minusy zamiast jednego, bo tu naprawdę nie ma za co chwalić.
A nie odzywanie się Deco do syna? Nie wiem czy nie jeszcze gorsze niż zachowanie Lewego..
0
@4Fabregas4 trzy razy w życiu przesadziłem tak, że stary przestał się do mnie odzywać na 2-3 dni. Dla mnie to była gorsza kara niż lanie. Nie widzę tu totalnie nic złego.
0
@Tatazolwinia
Zgadza się, KARA. Słabe podejście..
Poza tym za co w tej sytuacji karać Yamala?
0
@4Fabregas4 tego nie wiem, myślałem że masz pretensje do Deco ;)
1
@4Fabregas4
Tak szczerze. Czy Ty chociaż raz napisałeś coś pozytywnego o Lewym ;)
0
@dziku77
Najbardziej pozytywne będzie jak już opuści Barcelonę ;)
A poważnie to cały czas piszę bardzo pozytywnie o nim, w większości komentarzy zaznaczam, że jest genialnym wykończeniowcem, problem w tym, że do grania Barcelony nie nadaje się ktoś kto nie ma w zasadzie nic poza tym, niezależnie czy jest Polakiem, Niemcem, Hiszpanem czy Anglikiem, niezależnie czy się nazywa Lewandowski, Schmitt, Alonso czy Johnson.
Ja nie jestem hejterem Lewego, gdyby grał w Realu czy Atletico przed każdym meczem z tymi drużynami bym się go obawiał, ale do nas nie pasuje, psuje nasza grę i na miejscu kibiców Realu czy Atletico kompletnie bym się nie obawiał Lewego przed starciami z nami.
A co do sytuacji z Yamalem.. tu również niezależnie od tego kto by się tak nie zachował wobec młodego takie zachowanie uznałbym za bardzo złe, niezależnie od tego jak bardzo i kto by próbował to wybielać, bo wiem jak źle to wpływa na młodych zawodników, a jeśli przy tym ten, który się tak zachowuje uchodzi za wychowawcę młodzieży, kapitana bez opaski, nawołuje do tego by młodzi do niego przychodzili po porady.. no ciężko nie uznać po takich akcjach, że to kreowanie wizerunku pod publiczkę