La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 902 Culés

0

Rozwój jest straszny :( Wycinają mi pod domem las na nowe osiedle. A to była kiedyś tak spokojna okolica... a pomijając, że cierpi na tym natura to jeszcze kot straci połowę swojego świata...
@tomek8756 @Sulimo @Comentateiro @macio_944

3

@Kgorecki2500 No z jednej strony to źle, że budują mieszkania, ale z drugiej to dobrze, że budują mieszkania. Mam nadzieję, że pomogłem swoją analizą.

0

@Hosh Niech sobie gdzie indziej budują mieszkania :/

5

@Kgorecki2500 Pomyśleli wszyscy w Polsce :(

0

@Kgorecki2500 Ale co na tym cierpi natura? Tu wycięli, gdzie indziej posadzili. Rozumiem, że ci to nie po nosie bo miałeś spokój, ale nie mieszaj do tego natury.

0

@maroon Wycinają? Wycinają. Więc się zgadza. Po prostu smutno bo taka fajna okolica była

0

@Kgorecki2500 No i jeszcze raz pytam - co to zmienia dla natury? Jak ktoś kosi trawę to też dzieje się jakaś krzywda dla natury?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?