La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

43

Estonia 1pkt w calych kwalifikacjach. 1/24pkt zdobyte.
I co? Baraże. Przecież to jest tak żałosne, ze az ciężko to przeboleć, bo racjonalnie tego nie można wytłumaczyć.
Nie rozumiem jak w kwalifikacjach może liczyć sie coś innego niz... kwalifikacje i wyniki w nich osiągnięte

8

@LukaszFan A taka Norwegia nie. Bez sensu to jest kompletnie

0

@GeraltzKatalonii akurat ten jeden Slot od Estonii należałby do Norwegii bo zgodnie z rankingiem LN są pierwszym oczekującym

0

@LukaszFan bo wygrali z Maltą i San Marino xD

0

@barcelonaLM Ja nawet tego nie rozumiem. Czemu Estonia jest w miejscu Norwegii?

0

@GeraltzKatalonii Kazachstan 18pkt i z tego co widze nie ma ich w barażach.
18pkt vs 1pkt Estonii... La Cabaret

1

@GeraltzKatalonii przez ligę narodów, wygrali z Maltą i San Marino i widocznie tyle wystarczy.

0

@LukaszFan Żałosne to dopiero będzie to jak my z nimi przegramy, choć po tych patałachach wszystkiego można się spodziewać...

0

@MateuszGotowka99 Jeśli Mołdawia ugra remis z Czechami to nas tez nie powinno być nawet w tych barazach wedlug logiki, której niestety brak w UEFA :D

0

@GeraltzKatalonii UEFA dala taka premie najlepszej drużynie dywizji D że w sytuacji, gdy z Dywizji A (tam gdzie Polska) do baraży będzie uprawnionych mniej niż 4 zespoły to będą mogli zająć ten wolny Slot, a nie przejdzie on na następną drużynę w dywizji B (tutaj akurat Norwegię)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?