La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

0

Jeszcze jesień, a tu tak zimno i minusowo, ale bezmózgi będą pisać o jakimś globalny ociepleniu. Haha

2

@Barcasub To sobie zobacz zimne i minusowe temperatury 20 lat temu xD.

0

@DonCarletto Sprawdziłem i w listopadzie bywało cieplej niż obecnie.

0

@Barcasub Za to na majówkę jeszcze w kurtce.Ocieplenie jak cholera;d

0

@Cataloniec94 O tym mówię, ale co tam, naukowcy tak mówią to prawda. Tak jak z Covidem. ^^

konto usunięte

1

@Barcasub jak nie masz pojecia co to globalne ocieplenie to czemu sie osmieszasz?

Globalne ocieplenie to nie wysoka temaperatura ,a włąsnie anomalie pogodowe które nigdy wczesniej na danym terenie nie występowały.
Smierdzi ignorancja z twojego wpisu.

0

@MarioVeB! Chcesz mi powiedzieć, że anomalie nigdy prędzej nie występowały?

Po co odpowiadasz skoro nie potrafisz pisać w języku polskim. Daj adres to Ci słownik na święta kupię.

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?