La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1308 Culés

7

Jeżeli dobrze zrozumiałem to In Vitro ma nas kosztować 500 mln rocznie. Biorąc pod uwagę 2 mld na TVP to chyba jeszcze ujdzie jakoś :P Utnie się na telewizję i kasa się znajdzie
@michal26 @Kondziubarca @tomek8756 @hayek @Comentateiro @HighestInTheRoom @macio_944

0

@Kgorecki2500 No to jedno z rozwiązań, co do budżetu to na 2024 r. nie spodziewałbym się rewolucji jakiejś, bo część osób z przyszłej koalicji rządzącej mówi, że trzeba przyjąć budżet PiS z jakimiś autokorektami, ze względu na czas.

5

@Kgorecki2500 Jakby miało to poprawić dzietność to czemu nie ale dzieci rodzących się z in vitro jest jakaś bardzo nieznacząca część więc jestem przeciwko mimo że to 500mln ponieważ wiele jest bzdurnych małych wydatków a jak się zbierze je wszystkie w kupę to kwoty się robią ogromne

1

@Kgorecki2500 a ja jestem przeciwny jakimkowliek kosztom z budżetu (tego typu). Oczywiście za samym in vitro jestem, ale niech każdy sam sobie płaci.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?