La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1585 Culés

2

Wydaje mi się że Barcelona wg Xaviego wszystkie mecze gra zarąbiście. Czyli nie ma się co spodziewać poprawy gry skoro przecież wg trenera grają zajebiaszczo. Smutne

2

@budel17 Po meczu z Rayo, mimo ogólnego odbioru meczu przez Xaviego powiedział takie coś:
"Przez całą drugą połowę mogliśmy oglądać bardziej agresywny zespół, z większą ochotą na zwycięstwo. Plan wychodzi, ale to nie jest gra, jakiej oczekujemy. Brakuje nam ciągłości i częstszej gry jak w tej drugiej połowie czy przez 60 minut w Klasyku."

"Druga połowa była dobra, ale musimy się poprawić, być autokrytyczni, ja pierwszy, bo jestem głównym odpowiedzialnym. To niewystarczające, punkt jest niewystarczający, musimy się poprawić. Przede wszystkim nastawienie do meczów."

Więc co Wy mówicie, że wg. Xaviego wszystko jest zajebiste?

0

@budel17 Grają dramat od dawna i nie ma co liczyć na to że sędzia się nie pomyli na karnych tylko stwarzać sytuacje bramkowe i je wykorzystać.Tam nie ma drużyny, to zlepek kopaczy a Xavi próbuje wmówić że jest wszystko git chociaż sam wie że grają kupę.

0

@macio_944 wg dzisiejszej wypowiedzi podobał mu się mecz na Vallecas. Może druga połowa była do zniesienia ale 1 to jak większość spotkań w tym sezonie katorga. Fart polega na tym że przepchnęli te spotkania w których nie powinni wygrać jak np sociedad, porto czy alaves. Ok, cieszy to że powygrywali ale grając kupę co mecz nie zawsze uda się wygrać i mecz np szachtarem, Rayo czy nie wiem bodajże Granadą już się nie udało. A wiesz co najgorsze ? Że teraz porównaj sobie klasę tych drużyn do klas ekip w LM pokroju Bayern, City czy chociażby PSG.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?