La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1390 Culés

6

Natalia Kaczmarek i jej trener, Marek Rożej, podjęli decyzję, że rezygnują ze startów w hali. Wszystko po to, by jak najlepiej przygotować się do igrzysk olimpijskich w Paryżu. Celem, podobnie jak na mistrzostwach świata, medal.

Pan Marek Rożej wprost stwierdził, że prawdopodobnie trzeba będzie ponownie pobić swój rekord życiowy, ale patrząc na to, jak rozwija się Natalia, ona jest w stanie to zrobić. Co więcej, trener Natalii dodał, że polska sprinterka celowo była prowadzona w taki sposób, aby ta najlepsza forma nie była w tym roku, ale właśnie w przyszłym.

Wiadomo, konkurencja w Paryżu będzie ogromna, ale Marek Rożej to niesamowity trener, a Natalia ma naprawdę ogromne możliwości. Bieg na 400 metrów w Paryżu zapowiada się pasjonująco, ale co najważniejsze, po srebrnym medalu na mistrzostwach świata, Natalia udowodniła, że jest w stanie rywalizować z najlepszymi. Nie chcę zapeszać, ale czuję, że w Paryżu pęknie rekord Ireny Szewińskiej.

Oprócz tego, mam nadzieję, że reszta dziewczyn dojdzie do formy i znów będziemy mieć mocną sztafetę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?