La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1709 Culés

5

Araujo i Cancelo to nasi obecnie najlepsi zawodnicy, ale ja bym docenił Martineza. Może nie miał idealnego występu, ale jednak gość coś wnosi i ma charakter. Gundogan przebudził się w drugiej połowie, ale ostatnio niestety poniżej oczekiwać. Trochę stanę w obronie Pedriego, bo utrzymywał piłkę, dobry drybling, piękna asysta i dawał spokój i coś może trochę mniej widocznego, bo nie strzelił bramki, ale leciał do przodu i często był ustawiony wyżej, niż Lewy, kiedy Barcelona atakowała pole karne. Dla mnie występ jeszcze nie zadowalający, ale dający nadzieję. No i Frenkie, który nigdy nie traci piłki robi na mnie konsekwentnie wrażenie. Może nie zagrać świetnego spotkania, ale gość to jest klasa. To ile on widzi i jaką ma technikę to jednak kosmos. Oby nikomu nie przyszło do łba sprzedawać go ze względu na kasę, bo nie ściągniemy takiego pomocnika, w obecnych czasach.

0

@Johnnie_Walker Inigo lepszy od Christensena na ten moment, bez wątpienia.

2

@kanver_ I do Kounde też. Na dzisiaj Xavi powinien szukać kim uzupełnić obronę, przy założeniu, że Araujo i Martinez są na boisku.

0

@Johnnie_Walker Martinez to wreszcie jakiś chłop w zespole.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?