La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1538 Culés

2

Najlepsze: 3 punkty, wygrana.
Najgorsze: Kolejny mecz dopiero w niedzielę.

0

@Rewolucja123 I jak dzisiaj Pedriego oceniasz? Fajnie że zaliczył asystę ogólnie dzisiaj mi się podobał ale oczywiście bez fajerwerków

0

@matirix20 To jeszcze nie ten Pedri. Lepiej, niż było, ale daleko od tego, który jest najlepszym pomocnikiem drużyny.

1

@Rewolucja123 Pedri przez to ustawienie jest strasznie gaszony. Najlepiej wygląda jak jest cały czas pod piłką, a Xavi tą pozycją zabiera mu najlepsze atuty. Gundogan dzisiaj przeciętnie jeżeli by nie powiedzieć - słabo. W kreacji bez żadnej odwagi, w defensywie 2x nie wrócił za zawodnikiem (to było skandaliczne, bo rywale w 2 połowie mieli 2 dogodne sytuacje). Wolałbym widzieć Pedriego niżej.

0

@insp1re Jestem tego samego zdania że wolę Pedriego dużo niżej. To nie Bellingham który idealnie wygląda za napastnikiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?