La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1355 Culés

5

Bardzo dobry komentarz Mentzena o Pegasusie, którym PiS szpiegował opozycję:

Cała ta afera jest polskim Watergate. Ta sprawa jest hańbą dla całego Prawa i Sprawiedliwości. Jeżeli ktoś za to, co tu się stało, na długie lata nie pójdzie siedzieć, to znaczy, że jako państwo nieprędko pozbędziemy się swojego tekturowego, kartonowego, bananowego charakteru – podsumował swoje wystąpienie Sławomir Mentzen.

Pełna zgoda. Jeśli, ktoś za to nie beknie, to w jakim państwie my żyjemy?

0

@Comentateiro Oczywiście, że ktoś pójdzie. Zapewne jakiś dyrektor departamentu ministerstwa MSWiA.

0

@Comentateiro cieszy, że każdy się z nim w końcu zgadza xD

1

@Comentateiro Słabość polskich mediów. Brakuje tutaj Bernsteina i Woodwarda. Prasa zbyt mało poświęciła temu miejsca, sprawę jakby uznano za nieistotną. To mnie boli jako adepta dziennikarstwa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?