La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1893 Culés

0

Ciekawi mnie czy jak skończą się sukcesy to Polacy przestaną się interesować tymi skokami xD

(Nie hejtuje, po prostu osobiście nie widzę w tym sporcie nic ciekawego)

2

@Herato Może być jak z Biegami narciarskimi po Justynie Kowalczyk albo Biathlonem po Tomaszu Sikorze.

1

@FcPortoFan1999 ja tam biathlon lubię oglądam już od czasów walki Ole Einara z Poiree ale akurat tym sportem to i tak się Polacy nie interesowali.

0

@Herato Ja oglądam (w miarę możliwości oczywiście) kombinację norweską gdzie Polacy sukcesy odnosili dawno temu i to wcale nie było ich tak dużo także skoki również będę oglądał.

0

@Mezocyklon87 Ja także śledzę biathlon od dosyć dawna. Myślisz, że mimo iż koalicja norweska w tym sezonie dalej mocna to czy to będzie sezon kogoś innego niż Johannesa Boe?

0

@Stinger_ myślę, że Johannes będzie szedł do góry. Miał trochę problemów przed rozpoczęciem sezonu i widać, że forma biegowa to jakieś 75proc ale to akurat musi pójść do gory. Nie sądzę żeby Nawrath długo był na topie, prędzej Samuelsson może tutaj powalczyć z Boe na przestrzeni całego sezonu.

0

@Mezocyklon87 Ja też nie wierzę, że Nawrath będzie na przestrzeni całego sezonu walczył o KK ale już Samuelsson może to zrobić tym bardziej patrząc na jego formę biegową.
Johannes Boe ewidentnie słabszy póki co biegowo ale liczę, że wróci do tej swojej dobrej formy i wtedy mogłaby być świetna walka ze Szwedem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?