La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

0

Lewemu został ostatni miesiąc bezwarunkowej gry w pierwszej 11 a on takie meczycho gra...
Nie wyobrażam sobie, ze Roque może robić coś gorzej na boisku niz Lewy i licze, ze Xavi będzie patrzeć na realną dyspozycje obu panów

0

@LukaszFan nie pokładaj nadziei w 18 latku z faweli. Nie ma szans że będzie w I składzie z automatu.

0

@LukaszFan Tak na pewno xd Jak Xavi pierdzieli w wywiadach, że super trenuje itp. już widzę jak go posadzi. Lewy by co mecz samobója walił, a i tak wychodziłby w pierwszym. Jest teraz Torres, a i tak Lewy gra w pierwszym.

0

@regatta52 Po prostu nie wyobrażam sobie, ze będzie gorszy od Lewego, bo z całym szacunkiem do Lewego, ale juz prawie nic mu nie wtchodzi. Dwa dobre mecze jesienią to za mało

0

@AlexDark00 Oglądaj, przez Torresa to nie uznali nam bramki, marnował 100, słabo przyjmował, więc nie gra. Tak wiem, że Lewandowski jest gorszy według ciebie, ale chociaż strzela.

0

@Bagsik88 Chociaż strzela, dzisiaj to pokazał xd Strzela ale w trybuny.

0

@AlexDark00 Ile bramek ma Torres, a ile Lewandowski (ten sezon)?

0

@Bagsik88 Ile gra Torres, a ile Lewandowski?

0

@AlexDark00 A nie jest tak, że Torres niby w formie, a Lewandowski kopię się po czole?

0

@Bagsik88 Torres był w formie na początku. Później Xavi zaczął go rzucać po pozycjach, dawać na ławkę kosztem drewniaka i z świetnej formy nic nie zostało.

0

@AlexDark00 Bi może Torres nie był w tak świetnej formie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?