La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1510 Culés

1

Nie pieprzcie, że Lewy był jakiś totalny słaby. Tą sytuacje od Kounde spierdolił, tak jak przy sytuacji co po swoim świetnym ruchu nie trafił, Suarez nie raz piepezył więcej. Ile Lewy miał dziś tych 100? 3? Wielkie halo. Nie miał problemu z przyjęciem i nie było strat, potrafił napędzić akcje, podejmował dobre decyzje. Wpuście sobie Torresa to w ogóle gówno da, już widzę jak Ferran nas ratuję gdy przevramy 1-2. Wolę mieć Lewego niż Ferrana, Ferran to dziś tylko faulował.

5

@Kamiloza91 W sumie teraz bedziemy doceniac Roberta ze przyjmie piłke,fenomen

6

@Kamiloza91 Czyli dochodzimy do momentu, w którym Lewandowskiego trzeba bronić argumentem, że Ferran jest jeszcze bardziej ujowy od niego xd

2

@Kamiloza91 Suarez jak spieprzył setke to później lądował golazzo nieosiagalne dla Lewego albo sklepał coś fajnie z Messim czy resztą. Od Lewego możemy oczekiwać tylko wykończenia i bramek(bo w rozegraniu dużo niższy poziom) a i tak od dawna tego nie robi. Dostanie karnego albo skończy jedną na 20 setek to podnieta, ze Lewy wraca, ale nie...nie wraca, później znowu typowe dla niego kaleczenie

0

@Encore To nie jest docenienie. Nie gadaj głupot. To oznacza tylko, że 4 mecze temu miał prxyjęcie jak srewno, a widać ostatnio poprawę. Gdzie tu chwalenie? To zauważenie poprawy. Nie nam zamiar doceniać piłkarza bo dobrze przyjął piłkę.

0

@LukaszFan Nie porównuję/. Tak zawsze nie trafiał 3 i potem golazzo, ta jasne zawsze tak było. No właśnie mjał Messiego, Lewy ma Raphinhe, Suarez właśnie miał trzy sytuacje którego psuł, a miał ich od Leo jeszcze z 5. Nie gadaj, że nie było tak, że przez marnowane jego sytacje nie wygrywaliśmy. Poza tym Suarez to 3x lepszy technicznie piłkarz.

1

@Kamiloza91 Oczywiście, ze zdarzaly sie Suarezowi takie mecze, ba, nawet Messi potrafil zepsuć kilka takich pilek pod rząd. Tylko oni potrafili dać coś więcej. Lewy bazuje tylko na bramkach, bo nic innego nie może dać, nie ten profil.
Kazdy, nawet najlepszy piłkarz zagra czasem jedno wielkie g*wno. Lewy gra g"wno od końcówki października(zeszłego roku) i juz zaczynamy sie podniecać gdy zamaist wielkiego "g" zagra trochę mniejsze "g". Tego nie rozumiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?