La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

2

No kto by się spodziewał? :)

"W rozmowie z radiem TOK FM Danuta Dmowska-Andrzejuk wypowiedziała się na temat tego, czy przyjmie odprawę po odwołaniu ją z urzędu ministra sportu i turystyki. Słowa byłej szpadzistki mogą nieco szokować.



- To nie jest odprawa, to jest normalna ustawowa kwota, która mi się należy - powiedziała Dwowska-Andrzejuk. Mowa o sumie niespełna 18 tysięcy brutto za dwa tygodnie pracy. Takie wynagrodzenie otrzyma każdy z odwołanych w poniedziałek ministrów."


3

@norbi77 wstydu nie mają te.....

7

@derlysy1979
Co się dziwisz, w tym kraju politycy mogą kraść, ośmieszać się ile wejdzie , walić afere za aferą i tak debile pójdą i znowu na nich zagłosują :D

2

@derlysy1979
Żeby chociaż ujęła to w inny sposób, a nie bezczelnie "jej się należy".

0

@norbi77 No jakby... pełnią funkcję ministra? Pełnią

6

@norbi77 przecież to nie pierwszy raz kiedy pisowcom się należy. Tak wiejska baba, która była premierem też tak mówiła jak naprzyznawała premii reszcie buractwa.

1

@arasz1819
Becia z niewyszorowanymi piętami...tego nie da się zapomnieć :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?