La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1187 Culés

1

Czemu na tej gali w w sumie nie ma MMA?

3

@LionelM95 pewnie odchodzą od tego bo mma w wykonaniu freaków wyglada zazwyczaj słabo i jest nudne(przez bardzo niskie albo kompletny brak umiejętności parterowych), a jak już walczą sportowcy to przeważnie z różnych sportów walki i tez są jakieś kompromisy z formuła

1

@ViscaelBarca2007 ale jak walczy gość 170cm na 185 to jaki to sens? xD

1

@LionelM95 do czego pijesz? W walkach zawodowców tez bywają różnice wzrostu i zasięgu po 10cm nawet w obrębie jednej kategorii wagowej. Może mieć to sens nawet w stójce pytanie jakie są umiejętności jednego i drugiego zawodnika, jakie atuty+ u freaków konflikty i popularność bo pamietajmy ze tam nie tylko walka jest ważna. Teraz miałeś nawet przykład niezłego freaka „170cm”, który pobił ciamajde „185cm”.

1

@ViscaelBarca2007 bo dostał ciecia do bicia, mimo wszystko Polak sie potrafi bic

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?