La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

2

kóźwa ale wkórwia to że robi się bożków z gości którzy grali naprawde pięknie w piłke ale są hujowymi trenerami. To jest naprawde słabe. Tutaj trener powinien być angażem za miliony i umieć to robić a nie pchać sie w drogich zawodników taki niby beton Ancelotti ogarnął by nas jak ta lala. Nie jeden z Topki trenerów chciałby sie sprawdzić w Barcelonie ale kórwa nie - szawi bo ma nasze dna podrasowane u arabów noż kórwa .... idź pan w huj

0

@sokot My to właściwie od czasów po Lucho nie mamy trenera. Beton, który pchał Rakiticia na skrzydło, Sołtys, który uczył ich matematyki i grać z zawiązanymi oczami na treningach a finalnie dostał 8:2 Egocentryk, którego rozkładały drużyny ponad Sociedad i Pastuch z Kataru, który w sumie jest tym czy byli 3 poprzedni..

0

@Coutinho007 moim zdaniem Valverde jeszcze był ok ale po nim to już kórwa równia pochyła iakieś miraże i mrzonki.

0

@sokot Już wtedy w Europie się zaczynały oklepy.

0

@Coutinho007 ale w LL miżadzyliśmy a takie Girony to były dostawki

0

@sokot Póki był Leo i Suarez jakoś to szło, kiedy odeszli było coraz gorzej. Obecnie jesteśmy średniakiem i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?