- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 749 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 749 Culés
1
Śmieszne, że nasi pomocnicy nie potrafią w meczu zrobić tak zwanej różnicy. Nie ma kompletnie zagrań, po który kopara opada. Taki zagrań jest znikoma ilość. Dzisiaj było wiele okazji do tego, a nasza pomoc po prostu tego nie robiła. Prawda jest taka, że każdej formacji brakuje jakości.. Przykre.
2
@Kamiloza91 Ale bzdury piszesz teraz. Akurat pomoc dzisiaj kreowała mnóstwo sytuacji tylko nikt tego nie kończył. Gundogan 5 kluczowych podań, Pedri 5, FdJ 2. To że reszta nie kończy to już nie ich wina choć Gundogan też mógł sam skończyć.
1
@Kamiloza91 Niestety, kółeczka im wychodzą najlepiej
0
@Kamiloza91 no to są jednak farmazony, bo gdyby nie pomoc to nasi napadziorzy nie mieli by czego zespuć, a jednak mieli sporo.
0
@Emhyr Nie do końca o to mi chodzi. Nie mam na myśli , że w ogóle nie tworzyli sytuacje. Ale nie ma takich zagrań, w których widziałbyś na chwilę, chociaż w połowie Iniestę. Ostatnio takie podanie dał z Szachtarem Gundogan. Ogólnie ciężko zauważyć, żeby jakiś nasz piłkarz zrobił większą różnice, szczególnie ci w ofensywie, nasz prawie cały atak do tego się nie nadaje, raz na jakiś czas Felixowi coś wyjdzie. Tylko nadzieja w dzieciaku,
0
@arasz1819 Źle to napisałem. Po prostu brakuje mi tak zwanej magii. :) Wien wyszło tak jakbym twierdził, że nasi pomocnicy to totalnie. Chyba tęsknotaz za starymi czasami. Ja tu się martwię brakiem magii, a u nas skuteczność to żart
0
@Kamiloza91 Niestety jedynie Felix i Yamal mają ciąg na bramke. Szczególnie Yamal podoba mi sie pod tym względem, jesli bierze sie za drybling to po to zeby zrobić różnice, nie uprawia żadnej sztuki dla sztuki. Do tego ma podanie i wizje, strzały jeszcze srednio, ale naprawdę widać u niego to coś.
0
@Kamiloza91 w kontynuacji magii po Ronaldinho, Messi widziałem Fatiego, ale te kontuzje zabijają gościa. Pedri jest perełką, ale tez szklaną. Chyba musimy zacząć Barcę rozpatrywać w kategoriach zwykłej drużyny i taki czas przetrwać. I liczyc na to, ze w koncu ktos wystrzeli w kosmos.
1
@arasz1819 Może Roque i Yamal to będzie to za kilka lat. :)
0
@Kamiloza91 nie mam nic przeciwko :]
0
@Kamiloza91 Komu masz tą magię zagrywać jak masz statyczny przód? FdJ zagrał raz do Raphinhi to ten przyjąć nie potrafi. Wielokrotnie Pedri zagrywał lobem czy Gundogan ale co z tego jak lewus jest za wolny albo reszta nawet nie ogarnia