La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1279 Culés

3

Hołownia prezydentem?? Przyznam że ciekawa opcja.

1

@Bobo25 XD

1

@Salchent aż tak słabo z intelektem że tylko dwie literki wydukales?

4

@Bobo25 więcej nie trzeba patrząc na głupote jaką napisałeś

10

@Salchent napisałem że to ciekawa opcja i takie jest moje zdanie. Patrząc co odwala Duda to byłby na pewno lepszy. Zależy kto byłby kontrkandydatem.

3

@Bobo25 gorsza od Hołowni chyba byłaby tylko Kidawa

2

@Salchent od Dudy nie byłby gorszy

0

@Bobo25 na pewno będzie startował. I ciekawe co wtedy? Poprą go politycy KO, czy wystawią Trzaskowskiego, któremu nota bene się do bycia prezydentem nie spieszy.

1

@Salchent od Dudy wszyscy będą lepsi, nawet ja, no może tylko nie ty.

1

@Safrani jeszcze trochę czasu jest, wiele jeszcze może się wydarzyć, nawet jakiś rozłam w koalicji...

0

@Salchent Prezydent to w zasadzie pełni głównie funkcje reprezentatywną. Mieliśmy już na tym stanowisku elektryka, alkoholika i dwa słupy. Jeden z PO, drugi z PiS, więc ta kandydatura nie byłaby tu jakoś mocno kontrowersyjna bo publiczne wystąpienia ma w jednym palcu ;D oni i tak nie podejmują decyzji samodzielnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?