La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1356 Culés

1

Za rok Xavi też będzie się odwoływał do PRZEGRANEGO meczu z Realem, który nie był nawet fantastyczny. Kontrolowaliśmy mecz, ale bez żadnych konkretów.
Wygląda to mniej więc tak, jak mały klubik odwołuje się do jednego meczu i udowadnia, że tak może jeszcze kiedyś zagrać. Real z kontuzjami, bez kontuzji w każdym meczu wychodzi po swoje. Pewnie sztab Realu to nawet nie pamięta wyniku tego meczu. Zamiast mentalnie dążyć na Himalaje, to my zadowalamy się widokiem z Rysów.

0

@insp1re Xavi z tymi swoimi wymówkami zaczyna przeginać. Widać że czuje że zaczyna mu się palić grunt pod nogami, widać u niego ten brak pewności i zaczyna się bronić, z czasem coraz bardziej irracjonalnie.

0

@insp1re każdy mecz kontrolujemy albo jesteśmy lepsi, a i tak przegrywamy/remisujemy xD no coś nie tak panie Xavi

1

@insp1re Ten Real który potrafi zremisować z każdym? Ten który dostał w cymbał w zeszłym sezonie w finale gdy oba kluby grały najlepszymi 11stkami? Ten co przegrał mistrzostwo w zeszłym sezonie, a w pewnym momencie strata była 15puntkowa? Oni to są..

0

@Bobo25 @Cvzx Czy Xavi gada czasem głupoty? Owszem. Czy zagraliśmy slabo z Girona? Owszem.
Ale i tak mieliśmy XG na poziomie 3,5 gdzie oni 2,7. Więc stworzyliśmy więcej okazji.

0

@PatrykBarca okazja okazji nierówna. Oni mieli znacznie lepsze, my po prostu zrobiliśmy mnóstwo strzałów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?